Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
search
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką
 • Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką

Politechnika Warszawska naklejka na legitymację studencką

110,00 zł
Brutto

Hologram Kolekcjonerski na Legitymację Studencką z Politechniką Warszawską

Politechnika Warszawska (PW) to wyjątkowe miejsce, gdzie nauka, tradycja i innowacyjność łączą się w harmonijną całość. Jako najstarsza uczelnia techniczna w Polsce, PW oferuje bogactwo możliwości edukacyjnych, badawczych i rozwojowych. To miejsce, gdzie studenci odkrywają swoje pasje, rozwijają umiejętności i tworzą niepowtarzalne wspomnienia.

A teraz, dzięki kolekcjonerskim naklejkom na legitymację studencką, możesz wrócić do tamtych czasów i znów poczuć się jak student. Oryginalne naklejki z datą 31-10-24 przeniosą Cię w świat studenckich przygód!

wzór hologramu: Wzór A
Data: 31-10-24
Ilość

O Politechnice Warszawskiej

Politechnika Warszawska, działająca od 1915 roku, jest najstarszą uczelnią techniczną w Polsce i jedną z największych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz w Europie Środkowo-Wschodniej. Uczelnia swoimi tradycjami odwołuje się do polskich uczelni warszawskich. Jest najstarszą uczelnią techniczną w Warszawie, na której studiuje prawie 22 tysiące studentów. Kształci studentów na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych oraz wieczorowych. Politechnika Warszawska jest uczelnią interdyscyplinarną kształcącą zarówno w zakresie nauk ścisłych, jak i humanistycznych.

Hologram Kolekcjonerski na Legitymację Studencką ELS

Nasz hologram kolekcjonerski to nie tylko oryginalna naklejka na legitymację, ale także unikalny element kolekcjonerski. Wydanie z datą ważności 31-10-24 jest dedykowane letniemu semestrowi akademickiemu w 2024 roku.

Oryginalność i Bezpieczeństwo

 • Nasze hologramy są identyczne z tymi wydawanymi w dziekanatach PW.
 • Posiadają unikalny numer seryjny unikalny dla Politechniki Warszawskiej, co gwarantuje ich autentyczność.
 • Zabezpieczenia sprawiają, że są niepodrabialne.

Kolekcjonerski Charakter

 • To nie tylko naklejka, ale także pamiątka z czasów studiowania na PW.
 • Idealny dodatek do legitymacji przypominający o wyjątkowym okresie życia.

Liczba Studentów i Doktorantów na Politechnice Warszawskiej

Obecnie na Politechnice Warszawskiej studiuje wielu studentów na kierunkach licencjackich i magisterskich. Bez względu na tryb studiów, każdy z nich może zdobyć nasz unikalny hologram na legitymację.

Gwarancja Satysfakcji

Jesteśmy pewni, że nasz hologram spełni Twoje oczekiwania. Dlatego oferujemy gwarancję satysfakcji. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy Ci pieniądze.

Zadbaj o swoją legitymację studencką i dodaj do niej ten wyjątkowy hologram z Politechniką Warszawską!

Szybka i Dyskretna Wysyłka:

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane błyskawicznie, a naklejka dotrze do Ciebie w bezpiecznym opakowaniu. Nasza firma dba o szybkość i poufność dostawy.

Naklejki Testowe:

W zestawie znajdziesz również naklejki testowe, dzięki którym możesz poćwiczyć naklejanie. Nie musisz obawiać się, że zniszczysz wyjątkowy okaz. Nasze hologramy są trwałe i łatwe w aplikacji.

Wydziały i Szkoły Doktorskie

PW posiada wiele wydziałów, z których każdy specjalizuje się w różnych dziedzinach nauki. Lecz każdy wydział ma identyczną Naklejkę na legitymację studencką.

Przypominamy, że naklejki kolekcjonerskie nie mogą być używane jako autentyczne w celu osiągnięcia jakiejkolwiek korzyści. Oferowane przez nas hologramy mają wyłącznie cel kolekcjonerski.

259
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć